Астрологічний прогноз на березень 2020

 

Овен (21.03-20.04) Вам вдасться успішно втілити свої плани в реальність. Але необхідно включити свою фантазію і прагнути до творчого підходу в роботі і в особистому житті. Покваптеся примиритися з близькими і дорогими вам людьми. Можливі проблеми, які вимагатимуть спільних зусиль. Хворіють маленькі діти. Місяць травмонебезпечний. Для водіїв можливі сюрпризи.

 

Телець (21.04-21.05) Уникайте кардинальних змін в будь-яких областях своєї діяльності. Пам’ятайте, що старий друг краще нових двох. Як і попередня робота, де вам все знайоме. Уникайте боргових питань, які створять несподівані проблеми. Порадуйте своєю увагою улюблених і не забувайте літніх родичів. Можуть з’явитися питання з нерухомістю і плани про зміну місця проживання. Місяць травмонебезпечний.

 

Близнюки (22.05-21.06) Зіткнення з незначними труднощами тільки додадуть вам внутрішньої впевненості в собі і рішучості. Це дозволить вам з легкістю все подолати. На роботі знадобиться все ваше самовладання, щоб зберегти спокій. Можливо ускладнення відносин з коханою людиною, зате з родичами — повне взаєморозуміння. Зверніть увагу на шлунково-кишковий тракт.

 

Рак (22.06-23.07) Успіх в справах буде проявлятися повільно, але закріпиться надовго. Це додасть впевненості в своїх силах. Хороший період для поліпшення відносин з начальством, або для надходження на нову роботу. Навколо вас можуть кипіти справжні пристрасті, постарайтеся не втручатися в чужі суперечки. У любовному трикутнику всі незрозуміло, прийняття рішення залежить від вас. Намічається хороша покупка і велика трата грошей. Перевірте свій зір.

 

Лев (24.07-23.08) Будьте обережні з колегами на роботі, вони можуть вас підвести, або спровокувати на непотрібний фінансовий ризик. Не варто присвячувати в свої плани оточуючих. Можуть нагадати про себе давні відносини, і душевний біль порушить ваш спокій. Зверніть увагу на своє здоров’я. Серцево-судинна система категорично забороняє нервувати і проявляти емоції.

 

Діва (24.08-23.09) Прекрасний період для тих, хто честолюбний і хоче проявити себе на роботі з кращого боку. Ваше везіння і чарівність дозволять вам добитися будь-якої мети і заслужити авторитет. Бажання відірватися по повній і отримати максимум задоволення відбудеться несподівано для вас і ваших близьких. Можуть здивувати діти і порадувати люди похилого віку. Тривалі любовні відносини завершуються шлюбним союзом. Ваша печінка потребує дієті.

 

Терези (24.09-23.10) Слідкуйте за своїми висловлюваннями і тоном. Ви досягнете бажаного, якщо виключіть прояви егоїзму і самовпевненості. Побутові проблеми і термінова необхідність в грошах змусять вас влізти в борги. Вам допоможуть банки. Для водіїв високий ризик ДТП у вечірній час. Для одиноких Терезів настав час змін в особистому житті. Простудний вірус може побувати в вашому домі, бережіть себе.

 

Скорпіон (24.10-22.11) Не варто давати нездійсненних обіцянок. Можна розраховувати на допомогу друзів, якщо, звичайно, ви не посоромилися про неї попросити. Доведеться багато і напружено працювати, зате ви зможете отримати хороші бонуси. Будьте обережні при грошових операціях з малознайомими людьми, високий ризик обману. У любові повна ідилія і світлі плани. Бережіть свої нирки, не застуджуєтеся.

 

Стрілець (23.11-21.12) Ви можете стати помітною фігурою в очах оточуючих. Ваші навички та досвід будуть корисні вашим друзям, колегам. Ви легко завоюєте визнання. Будь-які переговори, угоди пройдуть успішно і дозволять вам поліпшити своє фінансове становище. Відпочинок далеко від дому принесе масу задоволення і гарний настрій. У родині ревнощі і відсутність взаєморозуміння в черговий раз сварять подружжя. У молодих сім’ях готуються до поповнення.

 

Козеріг (22.12-20.01) Цінуйте свій час, не витрачайте його даремно. Постарайтеся проявити стриманість, інакше зроблене вами враження стане причиною неприємних розмов про вас за вашою спиною. У конкретних планах є реальне майбутнє, і ви можете сміливо х здійснити. Можуть виникнути питання з нерухомістю. Подружжя сваряться і миряться, але сім’я зберігається. Молода пара готується до поповнення. Місяць травмонебезпечний.

 

Водолій (21.01-19.02) Ви можете відчути прилив сил і енергії, хандра відступить, і підуть в минуле неприємності і втрати. Намагайтеся дивитися з оптимізмом навіть на труднощі, тоді ви їх обов’язково подолаєте. Боргові питання поки не мають рішення, а ось бажання зробити покупку не дає спокою. Будьте обережні і уважні з приїжджими особами, і ніжними, турботливими — з літніми родичами.

 

Риби (20.02-20.03) З’явиться багато різноманітних справ, і ви не будете знати, за яке з них братися в першу чергу. Виснажливі поїздки та залагодження проблем можуть витягнути з вас всю енергію. Зате можливе поліпшення матеріального становища. З’явиться нове оточення, нові друзі і навіть нова любов. У сім’ї неприємні ситуації з дітьми, можлива помітна трата грошей. Зверніть увагу на сечостатеву сферу.